BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 12533311
nr 1253 3311
Golvlampa
Boréns, mässing. Höjd: 131 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:26:35
2/5 22:40:47
Mässing